Styrelsen

Styrelsen består 2018 av:

Lars Lange Ordförande lars.lange at fmv.se
Martin Dalaryd Ledamot Sekreterare martin.dalaryd at gmail.com
Ann-Kristin Olsson Vice Ordförande a-k.olsson at outlook.com
Johan Höglund Åberg Programrådsordförande hoglund.aberg at gmail.com
Peter Djervbrant Ledamot Kassör peter at djervbrant.se
Lars Pettersson Ledamot Webbredaktör lars.pettersson at mto.se
Fredrik Ström Ledamot Medlemsutveckling och Årsmötesansvarig fredrik.strom at cag.se
 Peter Nummert Valberedning Sammankallande peter.nummert at combitech.se
 Ingrid Brantebäck Valberedning ingrid.branteback at saabgroup.com
 Anna Dahlgren Valberedning suppleant dahlg at kth.se
 Kristina Forsberg Valberedning suppleant kristina.forsberg at saabgroup.com
 Helena Bergman Revisor helena.bergman at etteplan.com
 Bengt Nyström Revisor bengt.nystrom at saabgroup.com
 Göran Ekberg Revisor suppleant goran.ekberg at combitech.se

Skicka mail till styrelsen på adressen SNSS-styrelse@googlegroups.com

Medlemmar kan skicka mail till alla medlemmar (inkl. styrelsen) på adress SNSS-medlemmar@googlegroups.com